Penis rządzi? mężczyźni moim zdaniem 2

Kobieta Wyjątkowa

Kilka lat temu znalazłam w Internecie Annę Ś. Jej filmy na YouTube i poradniki nawet, kupiłam 1 ebook żeby zobaczyć, co pisze, jak postępować z mężczyznami.

Wiadomo w Internecie jest wszystko, Śliczna, mądra Anna porusza temat naturalnie i w fajny sposób opowiada co i jak, jak ona to widzi…

Ania wygląda jak milion dolarów 🙂  piękna blondynka o świetnej figurze, wydaje się że nie są jej bliskie problemy z facetami? jeszcze z tą wiedzą,  świadomością siebie i myślenia męskiego.  Zdaję sobie sprawę że doszła do tego bo chciała się pewnie dowiedzieć jak to jest?

 Radzi i pomaga  zwykłym kobietom, które tego chcą i szukają, zadają pytania, tym zapracowanym, zmęczonym ,często zniszczonych przez życie, które nie są tak piękne, zgrabne, itd!   niepełnosprawne!

A to my, chcemy wszystkie tworzyć szczęśliwe związki.

Jest wiele osób w Internecie (takie czasy) młodych, starszych którzy nam radzą co zrobić by stworzyć udany związek, nie u wszystkich to zadziała, nie ma jednej recepty. ale myślę że warto próbować słuchać eksperymentować. 

Ania, mówi o tym że często faceci wolą od pięknych długich nóg, rzęs do nieba oraz kolorowych tipsów mężczyźni  wolą naturalną pogodną wesołą dziewczynę, która ma coś w sobie. Zależy co taki Pan szuka, i ile ma oleju w głowie?

Zazwyczaj niewiele, haha choć wyjątki potwierdzają regułę.

Wszyscy mówią, piszą jednogłośnie, pokochaj siebie, zadbaj o siebie wewnętrznie zewnętrznie. o relacje ze sobą, kiedy ona będzie dobra to wtedy będzie to widać, i jest efekt przyciągania.

Wiem bo sama to zastosowałam, tylko to przyciąganie nie działa na tych mężczyzn co bym chciała! hihi

Przyciągam facetów  często popapranych z problemami  bywa zdrowotnymi, psychicznymi.  haha. Bo większość takich mężczyzn siedzi w internecie.

Gdzie są normalni mężczyźni? wygineli! lub są zajęci! 

Nie idę w to.

Zdarzają się wyjątki. Trzeba mieć szczęście i dużo cierpliwości.

Temat ten  od dawna mnie nurtuje, zastanawia,  jest zawsze na czasie.

Jestem Kobietą Myślącą Wyjątkową bo Niepełnosprawną, Matką Rozwódką, nie tak atrakcyjną jak Ania.  Sama już myślę o sobie że jestem atrakcyjna, nic mi nie brakuje. tylko chodzę i działam troszkę inaczej.toczę walkę, kwestia przyzwyczajenia, ludzie (mężczyźni) widzą najpierw moje braki, 

Typowy facet kiedy czyta że jestem niepełnosprawna, myśli sobie. niesprawna w sexie, nie działa tak jak powinna! Pewnie ma coś pozamieniane, nie wiadomo jak i w ogóle. 

Rozumiem to, bo to jest bariera nie do przeskoczenia. A jeżeli już to wymaga więcej starania się. Takim panom dziękuję i życzę powodzenia 

 Ja swoje przeżyłam, swoje wiem, nic mi nie brakuje , i mężczyznom którym daje szansę na poznanie siebie są mile zaskoczeni.

Choć niewielu ich było. 

Wielki przerób, dużo pisania, dużo blokowania, od razu czuć czy chcę z kimś pisać.

Umiem myśleć poznałam wielu mężczyzn, w realu i wirtualnie (chyba więcej, bo wirtualny świat jest łatwy).

Tak łatwo się oceniamy po kilku zdaniach. To dobra zdrowa pierwsza selekcja, jeśli z kimś łapię kontakt to już coś. można pisać długo o wszystkim, mężczyzn najbardziej kręci pisanie o sexie, fantazjowanie co oni mogą. Nie mają tego w życiu codziennym to mają to w Internecie, a jak jeszcze znajdą rozmówczynie. Rewelacja!

Penis jest wielki i może wszystko. haha

Często taki facet chce sobie popisać, bo akurat żona poszła do pracy. 🙂

lub ma ochotę zrobić sobie dobrze, najlepiej przed kamerą jakby któraś chciała popatrzeć. och

Wszyscy jesteśmy różni,

Generalnie myślę o mężczyznach że są “burakami” bo kobieta jest im potrzebna tylko do sexu.  Będę przesadzać, aby pokazać tą skrajność normalności.

Zdarzają się faceci inni którzy szukają  czegoś więcej w kobiecie niż krągłości o otworów! 

To płyną w drugą stronę, szukają drugiej połówki, jakby sami byli niekompletni, często też myślą że to się samo stanie, oni założyli profil dali parę zdjęć i teraz ich znajdzie połówka i będzie…

żyli długo i szczęśliwie…

 

Wiem że jest takie coś jak chemia między dwojgiem ludzi. bardzo rzadko to się zdarza…

Facetom często nie chce się zastanawiać nad potrzebami kobiety. I dlatego te rozwody. 

Kobiety już nie boją się być same, to się bardzo powoli zmienia.

To jest temat na następny wpis.

Kobiety uwielbiają sex, wolą nie małżeński, mało który mąż się stara, a kochanek zawsze. To chyba zrozumiałe dlaczego kobiety mają romanse.

Facet zdradza często, bo bo go poniosło, zapomniał się. Penis rządził.

Mężczyzna leci na każdą chętną byle był fajny sex,

Choć są tacy którzy szukają sexu z kobietą z chemią na zawołanie, aby to kobieta chciała, sama z siebie za darmo! haha mężczyźni to marzyciele!

żartuje ale na portalach tak bywa

Kobieta zdradza bo potrzebuje emocji, zrozumienia, przyjemnej rozmowy. i tak niewiele kobiecie trzeba, dobrej atmosfery.

 

A teraz jeszcze jest świat wirtualny, w którym dzieje się bardzo dużo.

Dla mężczyzn w Intrenecie wszystkie kobiety są chętne na sex. 

 

Panom przeważnie komputer Internet służy  do grania, czyli zabawy, więc przyjemność. Więc kobiety na portalach lub na social mediach też chcą zabawy i sexu.

Przerysowuję ten obraz, ale taki jest mój zamiar. 

To właśnie faceci czują oczami i penisem to taki narząd który zabiera im logiczne myślenie. Często wolą nim myśleć małą głową którą mają między nogami.

Tysiące książek poradników, artykułów oraz porad w gazetach, wywiadów z psychologami, coachami na temat mężczyzn i kobiet.

Ja po przeczytaniu wszystkich części Johna Graya. Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus, w sypialni. na randce. Otworzyło mi oczy na różnice, które nas dzielą od wieków. 

Radzimy sobie wszyscy z nimi po swojemu, jedni lepiej drudzy gorzej.

Dbajmy o relacje z sobą oraz ludźmi obok nas.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *