Mężczyźni moim zdaniem.

Kilka lat temu znalazłam w Internecie Anne Ś. Jej filmy na YouTube i poradniki nawet, kupiłam 1 ebook żeby zobaczyć, co pisze, jak postępować z mężczyznami.

Wiadomo że w Internecie jest wszystko, Śliczna, mądra Anna porusza temat naturalnie i w fajny sposób opowiada co i jak, jak ona to widzi…

Ale Ania wygląda jak milion dolarów 🙂 i co też ona może wiedzieć o problemach z facetami?  zwykłych kobiet? zapracowanych, zmęczonych, często zniszczonych przez życie, i niepełnosprawnych, które nie są tak piękne, zgrabne, itd,

heart, patches, scars

A to my, Kobiety, czasem Idealne Inaczej chcemy  tworzyć szczęśliwe związki. 

Jest wiele osób w Internecie (takie czasy) młodych, starszych którzy nam radzą co zrobić by stworzyć związek zadowalający nas, nie u wszystkich to zadziała, nie ma jednej recepty. ale myślę że warto próbować słuchać eksperymentować.

Wszyscy mówią, piszą jednogłośnie, polub siebie, zadbaj o siebie wewnętrznie zewnętrznie. o relacje ze sobą, kiedy ona będzie dobra to wtedy będzie to widać i jest efekt przyciągania.

Wiem bo sama to zastosowałam, tylko to przyciąganie nie działa na tych mężczyzn co bym chciała! hihi

Przyciągam też facetów z problemami zdrowotnymi, psychicznymi.  haha.

Albo  Nie ma  normalnych mężczyzn? wyginęli! lub są zajęci!

Nie idę w to.

Temat ten  od dawna mnie nurtuje, zastanawia, 

Jestem Kobietą Myślącą Wyjątkową bo Niepełnosprawną, Matką Rozwódką, nie tak atrakcyjną jak Ania, ale swoje przeżyłam, swoje wiem, poznałam wielu mężczyzn, w realu i wirtualnie (chyba więcej ,bo wirtualny świat jest łatwy).

Kiedy już dojdzie do spotkania mężczyźni nie patrzą na mnie jak na  normalną kobietę ,widzą przeważnie moją niepełnosprawność i moje ograniczenia, nie widzą jaka jestem zaradna, myśląca i optymistyczna, szczęśliwa mam swoje życie, choć to już nie mój problem, ja wiem kim jestem i lubię się właśnie taką a z facetom, nie wszystkim tłumaczę jaka jestem, widzę jak są ograniczeni, zdziwieni i zaskoczeni kiedy mnie widzą, no trudno… życzę im aby długo byli zdrowi.  Nie mam czasu na takich ludzi…którzy mnie nie akceptują.

Mam chociaż pewność że nie będą chcieli mnie zaciągnąć do łóżka. haha

Generalnie myślę o mężczyznach że są “burakami” kobieta jest im potrzebna tylko do sexu.  Będę przesadzać, aby pokazać tą skrajność normalności.

Zdarzają się faceci którzy nie patrzą oczami to jest rzadkość. słuchają i próbują mnie nawet zrozumieć. (na początku są zawsze problemy :)) haha oni je mają, ja czasem też, bo przecież nie każdy ma idealną dykcje. Ale nie to jest ważne! 

Piszę o obcych mężczyznach, których mijam na ulicy, i piszę w Internecie, gdzie za nikiem nie wiadomo kto się kryje?

Wiem że jest takie coś jak chemia między dwojgiem ludzi.

Facetom często nie chce się zastanawiać nad potrzebami kobiety. I dlatego te rozwody. 

Kobiety już nie boją się być same, i brać to co chcą i potrzebują od mężczyzny (czasem popadają w skrajność, ale są różne kobiety i mężczyźni) 

Jeszcze dużo przed nami aby poczuć się pewnie w męskim świecie.

Kobiety uwielbiają sex, nie małżeński! po paru  latach wieje nudą, mało który mąż się stara o żonę  o jej dobre samopoczucie, a kochanek zawsze. To chyba zrozumiałe dlaczego kobiety mają romanse.

Facet zdradza bo bo go poniosło, Penis rządził.

Mężczyzna leci na każdą chętną byle był fajny sex.

Upraszczam…

Choć są tacy którzy szukają sexu z kobietą z chemią na zawołanie, aby to kobieta chciała, sama z siebie za darmo! haha mężczyźni to marzyciele!

A teraz jeszcze jest świat wirtualny, w którym dzieje się bardzo dużo.

Dla mężczyzn w Internecie prawie wszystkie kobiety są chętne na sex. 

Panom przeważnie komputer, Internet służy  do grania, czyli zabawy, więc przyjemność. Więc kobiety na portalach lub na social mediach też chcą zabawy i sexu.

Przerysowuję ten obraz, ale taki jest mój zamiar. 

To właśnie faceci czują oczami i penisem to taki narząd który zabiera im logiczne myślenie. Często wolą nim myśleć niż głową którą mają na karku.

Tysiące książek poradników, artykułów oraz porad w gazetach, wywiadów z psychologami, coachami na temat mężczyzn i kobiet.

Ja po przeczytaniu wszystkich części Johna Graya. Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus, w sypialni. na randce. Otworzyło mi oczy na różnice, które nas dzielą od wieków. 

Radzimy sobie wszyscy z nimi po swojemu, jedni lepiej drudzy gorzej. Niektórzy nie akceptują tej odmienności. Nie będę tu pisać o badaniach statystycznych ile jest rozwodów a ile ślubów, bo to widzę, sądy  przepełnione. 

Ludzie rozwodzą się masowo w różnym wieku, oraz po różnym stażu małżeńskim. 

Czasy się zmieniają, Kobiety się zmieniły, już nie tkwią przy mężczyźnie, myśląc że innego życia nie ma.

Nasze prababcie i babcie często bite i katowane żyły w związkach z gromadą dzieci bez środków do życia, bo pan domu przepijał wszystko, nie myśląc o dzieciach które były jego.

Na szczęście Kobiety zaczynają myśleć o sobie i dbać o siebie.

My kręcimy światem i mężczyznami.

Znam to z różnych opowieści, mamy teściowej. Kobiety zawsze były są i będą zaradne,  gdyby nie kobiety to nasze pokolenie dawno by wymarło, nie piszę o rodzeniu, piszę o radzeniu, który facet by wyżywił rodzinę z niczego.

 jeśli chodzi o relacje, związek, kobiety nie chcą  być same, i nawet jeśli są w związku tworzą i mają nadzieje że facet jest dorosłym, zaradnym, myślącym… choć to różnie bywa! 

Potem trudno się wycofać!

bo dzieci

bo przysięga

bo kredyt 

bo strach przed nieznanym

bo mnóstwo powodów.

Co sprawia że ludziom jest ze sobą dobrze? że rozumieją się “bez słów” że lubią spędzać ze sobą czas jest im po  po prostu idealnie razem, w łóżku też są dobrani, otwarci na siebie,  na swoje potrzeby,  jak sobie sprawiać przyjemność, codzienność ich cieszy. Patrzą w przyszłość razem i w tym samym kierunku.

Niestety widzę z własnych sporych obserwacji oraz z doświadczenia   (13 lat małżeństwa) że to jest bardzo rzadkie, Dwoje ludzi którzy decydują się aby być razem, po pierwszym zauroczeniu wizualnym, lub innym, intelektualnym bo bez jakiegoś zainteresowania dalszego ciągu nic nie ma. 

Przeważnie kobiety potrzebują aby mężczyzna miał coś w głowie i coś sobą prezentował, a mężczyźni aż takich dużych wymagań nie mają, zazwyczaj wystarczy fajny tyłek (żarcik prawdziwy)

Buraczany świat

Zaczynam tym wpisem to czym już dawno chciałam się dzielić.

Oczywiście trochę chaotyczne, troszkę żartobliwie może ciut kontrowersyjne, ale taka jestem. Wyjątkowa. 

Nie jest moim zamiarem nikogo obrazić, po prostu piszę jak to widzę

Powiedzcie co o tym myślicie? jakie macie relacje damsko męskie?  Kobiety i mężczyźni. Zapraszam 

cdn…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *