Mój pierwszy wspis. Chaos. Krótko i na temat.

 Krótko i na temat.

Na początku był chaos… U mnie w głowie jest nadal, ale lubię go, oswoiłam się z nim . Jakoś sobie  radzę, i ogarniam go na bieżąco. Choć czasem jest trudno, czasem poważnie, odważnie czasem wesoło!

Patrzę zawsze pozytywnie. na życie na ludzi.

Mój chaos… mój świat, moje życie.

Prawdopodobnie na moim blogu będzie to widać, chaos więc proszę o wyrozumiałość i wybaczenie, mam wiele myśli, na wiele tematów.

Nie wiem czy się spodobają?

Nie zabiegam o pochwały, mam już swoje i lata, swoje przeżyłam. 

Doświadczam cały czas życia. i nie zawsze jest wspaniale.jeśli masz ochotę Czytelniku skomentować, odezwać się do mnie, napisać będzie mi miło.

Czuję i już robię tak, że jak  chcę. Długą drogę przeszłam do tego miejsca w którym jestem. Chcę się tym podzielić ,wiem że mój blog nie jest profesjonalny  sama nie jestem idealna i profesjonalna  jestem Idealna Inaczej, (taką mam grupe na fb) i dobrze mi już z tym.

Po moich wpisach na pewno mnie poznasz.

Dziś wszyscy dążą do perfekcjonizmu, aby być najlepszym, najszybszym, najbogatszym, najszczuplejszym, samo naj a  ja przeciwnie! i dobrze mi z tym. 

Kobieta Wyjątkowa blog

Istnieją ludzie, którzy posiadają tak mało odwagi, by stwierdzić cokolwiek, że boją się nawet oświadczyć, iż wieje wiatr, chociaż wyraźnie to czują, o ile nie usłyszą przedtem, że ktoś już to powiedział.

Jestem nareszcie sobą nie oszukuję się, godzę się z tym  że jestem troszkę inna. (Nie) pełnosprawna  czasem wpadam w swoje własne sidła, że powinnam coś. że nie wypada, coś muszę. A to wszystko zależy ode mnie.

Nic nie muszę, mogę chcieć.

Doświadczyłam swoje w życiu, mam swoje  wnioski, chcę się nimi tu dzielić. teraz może blog nie jest trendy ale ja lubię przelewać moje myśli w słowa i litery.

Przyjmuję wszystko takie jakie jest, bez spiny.

W zgodzie ze sobą.

Żyję,myślę pozytywnie czuję, przyciągam do siebie dobro.

1 thought on “Mój pierwszy wspis. Chaos. Krótko i na temat.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *